TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaTipy na romantická ubytování na zámcích a hradech

29.5.2023TaRamka
Přidej se k nám...

Chcete zažít něco nevšedního? Ubytujte se ve stylových komnatách českých hradů a zámků. Máme pro vás tipy na ubytování, které potěší snad všechny romantické duše.

Facebook Twitter Seznam
Reklama

Ubytování na zámcích v Praze a středních Čechách

Zámek Ctěnice

Zámek Ctěnice nabízí luxusní rustikální pokoje i bohaté vyžití v celém zámeckém areálu, který se nachází na hranicích Prahy a středních Čech.

Rezervujte si ubytování

Zámek Štiřín

Blízko ke Konopišti, pražskému historickému centru i aquaparku. Ubytování v zámecké štiřínské stodole je elegantní a mimochodem v přilehlých zahradách si užijete kromě procházek třeba i golf.

Rezervujte si ubytování

Zámek Jemniště

Pohádkové apartmány, ze kterých dýchá historie. Apartmány se jmenují Terezie, František a Rainer a jsou vybaveny v různých slohových stylech.

Rezervujte si ubytování

Zámek Loučeň

Čtyřhvězdičkový hotel na zámku Loučeň nabízí elegantní ubytování, wellness i honosné šlechtické apartmány pro náročné romantiky. Nezapomenutelný zážitek slibuje také soukromá vila, která je ideálním místem zejména pro zamilované páry.

Rezervujte si ubytování

Zámek Poděbrady

Zámecký penzion v Poděbradech nabízí útulné a moderně zařízené pokoje. Užijte si toto lázeňské město naplno třeba i s wellness balíčky.

Rezervujte si ubytování

Neotřelé ubytování v jižních Čechách

Středověká věž

Krumlovská věž sice není tak docela hradem, jedná se ovšem o součást bývalého městského opevnění. Ale hlavně - toto netradiční ubytování ve věži je natolik stylově romantické, že jsme si ho nemohli nechat jen pro sebe.

Rezervujte si ubytování

Ubytování na hradě v Karlovarském kraji

Hrad Vildštejn

Strávit noc na hradě? A proč ne! Romantický hrad Vildštejn nabízí pěkné standardní pokoje pro páry i celou rodinu a také třeba zázemí pro karavany.

Rezervujte si ubytování

Ubytování na zámku v Plzeňském kraji

Zámek Zbiroh

V novorensančním zámku můžete strávit noc v komnatách, ve kterých pobývali velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo třeba Alfons Mucha či Ema Destinová.

Rezervujte si ubytování

Ubytování na zámcích v Libereckém kraji

Zámek Hrubá Skála

Zámecká atmosféra v Českém ráji. Ubytujte se ve stylových zámeckých apartmánech ve standardní i luxusnější variantě, ale hlavně - kochejte se nádherami Hruboskalska!

Rezervujte si ubytování

Zámek Svijany

Nádherný zámek s pivními lázněmi! Moderně zařízené zámecké apartmány svijanského zámku jsou důkazem toho, že současný luxusní styl může dobře fungovat i v historické památce.

Rezervujte si ubytování

Ubytování na hradech a zámcích v Královehradeckém kraji

Hrad Kost

Romantický hrad v obklopení pískovcových skal, hrad Kost, je také místem, kde můžete v sezóně složit hlavu. Přímo u hradu se ale také nachází Hotel Podkost, ze kterého budete mít hrad Kost jako na dlani.

Rezervujte si ubytování

Zámek Potštejn

Typický zámecký luxus nabídne barokní zámek Potštejn. Zde to navíc žije kostýmovými prohlídkami, které mohou být zajímavým zpestřením pobytu.

Rezervujte si ubytování

Zámek Nové Město nad Metují

Stylové apartmány se vzácným historickým nábytkem nabízí také zámek Nové Město nad Metují. Z pokojů se mimochodem naskýtá vyhlídka na náměstí.

Rezervujte si ubytování

Ubytování na zámcích a hradech v Pardubickém kraji

Lovecký zámeček Karlštejn

Zámeček Karlštejn sice nemá nic společného s hradem Karlštejnem, ale romantiky posbíraly obě památky dost. Zámek oproti hradu nabízí přepychové apartmány a pokoje, které vkusně propojují zámecký punc s moderním zázemím.

Rezervujte si ubytování

Hrad Svojanov

Zabydlet se můžete také v empírové budově hradního areálu Svojanov. Penzion s vybavením z přelomu 19. a 20. století má opravdovou atmosféru!

Rezervujte si ubytování

Ubytování na hradech a zámcích v Ústeckém kraji

Zámek Červený hrádek

Skvělý výchozí bod pro letní cykloturistiku i zimní běžkaření. K tomu nádherné zámecké apartmány od jednoduchých stylových pokojů až po ty takřka královské.

Rezervujte si ubytování

Zámek Děčín

Moderní elegance se zrodila v Chateau Děčín! Z nádherně zařízených apartmánů bude radost vyrážet na výlety v okolí, kterých je tu požehnaně.

Rezervujte si ubytování

Hrad Doubravka

Hradní penzion zaujme hned v první řadě kamennými dekoracemi, které k hradu zkrátka neodmyslitelně patří. Doubravská hora je navíc místem s nádherným výhledem do širokého hornatého okolí.

Rezervujte si ubytování

Ubytování na zámku na jižní Moravě

Zámek Valtice

Zámecký hotel najdete také v oblíbeném zámku Valtice! Pohodlné a stylové pokoje jsou ve spojení s nádhernou lokalitou plnou kulturního vyžití vždy nezapomenutelným zážitkem.

Rezervujte si ubytování

Ubytování na zámcích na Vysočině

Zámek Třešť

Vymazleně moderní zámecké pokoje v nově zrekonstruovaném zámku Třešť si vyloženě říkají o návštěvu. Bonusem navíc je wellness i lekce jógy.

Rezervujte si ubytování

Zámek Žďár nad Sázavou

Nápadité, přepychové a útulné zároveň. Ubytování na zámku Žďár nad Sázavou je svou atmosférou a designem doslova okouzlující! A jako bonus navíc - poutní místo Zelená hora je odtud opravdu jen pár kroků.

Rezervujte si ubytování

Ubytování na zámku v Olomouckém kraji

Hrad a zámek Kolštejn

Rustikální, historické i moderní. Nezapomenutelnou atmosféru slibuje i hrad a zámek Kolštejn.

Rezervujte si ubytování

Ubytování na zámku v Moravskoslezském kraji

Zámek Jeseník nad Odrou

Romantické ubytování, které chytne za srdce. Zrekonstruovaný zámek Jeseník nad Odrou návštěvníkům dopřeje pocit výjimečného přepychu s ponecháním původních zámeckých prvků.

Rezervujte si ubytování

Ubytování na zámku ve Zlínském kraji

Zámek Napajedla

Zámecké pokoje v Napajedlech mají každý svou vlastní osobnost. Nejen v designu, ale i energií - ubytovat se tak můžete třeba ve svatebním apartmánu s energií Odvahy, či v apartmánech s názvy Proměny, Moudrost, Radost a mnohých dalších. Své koření života tu najde každý.

Rezervujte si ubytování


Tipy na výlet