TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaTipy na víkend (25. a 26. května)


Přidat akci
Hrady a zámky znovu otevřené - zahájení sezóny 2024

Kam o víkendu v Praze a okolí

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Praze a okolí? Táhne vás to za kulturou a zážitky? Praha je jich plná! Z ruchu města se přesuňte do klidné oázy pražských parků a zahrad. Chcete mít Prahu jako na dlani? Vydejte se na nejkrásnější vyhlídky. Matka měst mnohé pamatuje. Poznejte bohatou historii a krásu pražských památek. Je víkend, tak podnikněte nějaký výlet s dětmi. Co třeba aquapark nebo koupaliště?

Další tipy v Praze

Kam o víkendu ve středních Čechách

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu ve středních Čechách? Objevujte hrady nebo zámky ve Středočeském kraji. Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin ve středních Čechách. Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu. Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody ve středních Čechách.

Další tipy ve Středočeském kraji

Kam o víkendu v jižních Čechách

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v jižních Čechách? Rozhlédněte se po krajině z rozhledny na jihu Čech. Objevujte hrady nebo zámky v jižních Čechách. Vydejte se do přírody, kopců nebo skal. Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin na jihu Čech.

Další tipy v jižních Čechách

Kam o víkendu na jižní Moravě

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu na jižní Moravě? Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu! Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na jižní Moravě. Prohlédněte si třeba nějaký hrad nebo zámek. Užijte si pohodový víkend v přírodě!

Další tipy na jižní Moravě

Kam o víkendu v Karlovarském kraji

Další víkendové tipy


Kam dále vyrazit o víkendu v Karlovarském kraji? Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu! Užijte si pohodový víkend v přírodě! Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na Karlovarsku. Na Karlovarsku najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat?

Další tipy v Karlovarském kraji

Kam o víkendu v Královéhradeckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Královéhradeckém kraji? Máte rádi klid a přírodu? Královéhradecko vás překvapí! Pokud vás baví historie, prozkoumejte hrady a zámky v Královéhradeckém kraji. Rozhlédněte se po krajině z rozhledny na Královéhradecku. Jestli chcete načerpat energii, navštivte nějakou romantickou zříceninu.

Další tipy v Královéhradeckém kraji

Kam o víkendu na Vysočině

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu na Vysočině? Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na Vysočině. Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na Vysočině. Na Vysočině najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat? Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu?

Další tipy na Vysočině

Kam o víkendu v Libereckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Libereckém kraji? Prohlédněte si třeba nějaký hrad nebo zámek. Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na Liberecku. Máte rádi klid a přírodu? Liberecko vás překvapí! Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu!

Další tipy v Libereckém kraji

Kam o víkendu v Moravskoslezském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Moravskoslezském kraji? Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na Ostravsku. Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na Ostravsku. Pokud vás baví historie, prozkoumejte hrady a zámky v Moravskoslezském kraji. Máte rádi klid a přírodu? Ostravsko vás překvapí!

Další tipy v Moravskoslezském kraji

Kam o víkendu v Olomouckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Olomouckém kraji? Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na Olomoucku. Vyšplhejte na rozhlednu. Podívejte se, kde jsou otevřené hrady a zámky v Olomouckém kraji. Máte rádi klid a přírodu? Olomoucko vás překvapí!

Další tipy v Olomouckém kraji

Kam o víkendu v Pardubickém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Pardubickém kraji? Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu! Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na Pardubicku. Prohlédněte si třeba nějaký hrad nebo zámek. Jestli chcete načerpat energii, navštivte nějakou romantickou zříceninu.

Další tipy v Pardubickém kraji

Kam o víkendu v Plzeňském kraji

Další víkendové tipy


Kam dále vyrazit o víkendu v Plzeňském kraji? Objevujte hrady nebo zámky v Plzeňském kraji. Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na Plzeňsku. Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu! Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin na Plzeňsku.

Další tipy v Plzeňském kraji

Kam o víkendu v Ústeckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Ústeckém kraji? Jestli chcete načerpat energii, navštivte nějakou romantickou zříceninu. Relaxujte v lese, parku nebo třeba někde u rybníka. Přírodních památek je v Ústeckém kraji dost! Pokud vás baví historie, prozkoumejte hrady a zámky v Ústeckém kraji. Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu.

Další tipy v Ústeckém kraji

Kam o víkendu v Zlínském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Zlínském kraji? Rozhlédněte se po krajině z rozhledny na Zlínském kraji. Máte rádi klid a přírodu? Zlínsko vás překvapí! Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu? Na Zlínském kraji najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat?

Další tipy v Zlínském kraji

Nové výlety

Nově na mapě Mariánské vyhlídkyPodívejte se na město Mariánské Lázně z různých úhlů pohledu!  Objevujte vyhlídková místa i rozhledny v...výlet na 2 hodiny
Nově na mapě Lanový park Hájenka BřeclavHájenka Park je lanový park v Lednicko-valtickém areálu na jižní Moravě. Lanový park Hájenka láká na...výlet na 2 hodiny
Nově na mapě Mladečské jeskyněMladečské jeskyně leží nedaleko Mladeče v Chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví. Labyrint...výlet na 1 hodinu
Nově na mapě Zámek ChudeniceZámek Chudenice je dominantou stejnojmenného městyse na Klatovsku a nejstarší rodové sídlo prastarého rodu...výlet na 1 hodinu