Tipy na víkend (20. a 21. července)


Přidat akci
Letní akce na hradech a zámcích v jižních Čechách

Kam o víkendu v Praze a okolí

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Praze a okolí? Matka měst mnohé pamatuje. Poznejte bohatou historii a krásu pražských památek. Chcete mít Prahu jako na dlani? Vydejte se na nejkrásnější vyhlídky. Z ruchu města se přesuňte do klidné oázy pražských parků a zahrad. Táhne vás to za kulturou a zážitky? Praha je jich plná! Je víkend, tak podnikněte nějaký výlet s dětmi. Co třeba aquapark nebo koupaliště?

Další tipy v Praze

Kam o víkendu ve středních Čechách

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu ve středních Čechách? Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu. Vydejte se do přírody, kopců nebo skal. Prohlédněte si třeba nějaký hrad nebo zámek. Milovníci vody mají jasno! Koupališť a aquaparků je ve středních Čechách dost! Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin ve středních Čechách.

Další tipy ve Středočeském kraji

Kam o víkendu v jižních Čechách

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v jižních Čechách? Na jihu Čech najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat? Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na jihu Čech. Letní víkend na koupališti nebo u rybníka bude také dobrá volba. Máte rádi klid a přírodu? jižní Čechy vás překvapí! Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin na jihu Čech.

Další tipy v jižních Čechách

Kam o víkendu na jižní Moravě

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu na jižní Moravě? Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na jižní Moravě. Milovníci vody mají jasno! Koupališť a aquaparků je na jižní Moravě dost! Objevujte hrady nebo zámky na jižní Moravě. Vydejte se do přírody, kopců nebo skal. Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na jižní Moravě.

Další tipy na jižní Moravě

Kam o víkendu v Karlovarském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Karlovarském kraji? Máte rádi klid a přírodu? Karlovarsko vás překvapí! Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu! Co si jít zaplavat do bazénu na Karlovarsku? Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin na Karlovarsku. Na Karlovarsku najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat?

Další tipy v Karlovarském kraji

Kam o víkendu v Královéhradeckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Královéhradeckém kraji? Milovníci vody mají jasno! Koupališť a aquaparků je na Královéhradecku dost! Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu! Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu? Podívejte se, kde jsou otevřené hrady a zámky v Královéhradeckém kraji. Užijte si pohodový víkend v přírodě!

Další tipy v Královéhradeckém kraji

Kam o víkendu na Vysočině

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu na Vysočině? Horká sobota či neděle vybízí k odpočinku na koupališti! Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu. Romantické duše jistě ocení kouzelné zříceniny, kterých se na Vysočině nachází dostatek. Užijte si pohodový víkend v přírodě! Pokud vás baví historie, prozkoumejte hrady a zámky na Vysočině.

Další tipy na Vysočině

Kam o víkendu v Libereckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Libereckém kraji? Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu! Pokud vás baví historie, prozkoumejte hrady a zámky v Libereckém kraji. Horká sobota či neděle vybízí k odpočinku na koupališti! Jestli chcete načerpat energii, navštivte nějakou romantickou zříceninu. Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na Liberecku.

Další tipy v Libereckém kraji

Kam o víkendu v Moravskoslezském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Moravskoslezském kraji? Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na Ostravsku. Vydejte se do přírody, kopců nebo skal. Objevujte hrady nebo zámky v Moravskoslezském kraji. Milovníci vody mají jasno! Koupališť a aquaparků je na Ostravsku dost! Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu?

Další tipy v Moravskoslezském kraji

Kam o víkendu v Olomouckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Olomouckém kraji? Co si jít zaplavat do bazénu na Olomoucku? Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na Olomoucku. Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu. Jestli chcete načerpat energii, navštivte nějakou romantickou zříceninu. Podívejte se, kde jsou otevřené hrady a zámky v Olomouckém kraji.

Další tipy v Olomouckém kraji

Kam o víkendu v Pardubickém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Pardubickém kraji? Vydejte se do přírody, kopců nebo skal. Na Pardubicku najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat? Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na Pardubicku. Jestli chcete načerpat energii, navštivte nějakou romantickou zříceninu. Horká sobota či neděle vybízí k odpočinku na koupališti!

Další tipy v Pardubickém kraji

Kam o víkendu v Plzeňském kraji

Další víkendové tipy


Kam dále vyrazit o víkendu v Plzeňském kraji? Horká sobota či neděle vybízí k odpočinku na koupališti! Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na Plzeňsku. Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na Plzeňsku. Rozhlédněte se po krajině z rozhledny na Plzeňsku. Na Plzeňsku najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat?

Další tipy v Plzeňském kraji

Kam o víkendu v Ústeckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Ústeckém kraji? Užijte si pohodový víkend v přírodě! Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu v Ústeckém kraji. Jestli chcete načerpat energii, navštivte nějakou romantickou zříceninu. V Ústeckém kraji najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat? Co si jít zaplavat do bazénu v Ústeckém kraji?

Další tipy v Ústeckém kraji

Kam o víkendu v Zlínském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Zlínském kraji? Užijte si pohodový víkend v přírodě! Na Zlínském kraji najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat? Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na Zlínském kraji. Jestli chcete načerpat energii, navštivte nějakou romantickou zříceninu. Zchlaďte se v bazénu.

Další tipy v Zlínském kraji

Nové výlety

Nově na mapě Koněpruské jeskyněKoněpruské jeskyně najdeme na Berounsku, v chráněné krajinné oblasti Český kras nedaleko hradů Křivoklát...výlet na 2 hodiny
Nově na mapě Galerie loutek v KuksuGalerie loutek Jiřího Nachlingera je neobvyklou galerií, ve které na vás dýchne duch baroka - ostatně ne...výlet na 1 hodinu
Nově na mapě Skalní hrad ŠaunštejnSkalní hrad Šaunštejn se nachází nedaleko Děčína v národním parku České Švýcarsko. Hrad, který byl kdysi...výlet na 2 hodiny
Nově na mapě Farmapark DobřanyFarmapark Dobřany se nachází v malebném prostředí nedaleko Plzně. A je domovem celé řady domácích i...výlet na 2 hodiny