TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaTipy na víkend (30.9. a 1.10.)


Přidat akci
Svatováclavské slavnosti 2023

Kam o víkendu v Praze a okolí

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Praze a okolí? Chcete mít Prahu jako na dlani? Vydejte se na nejkrásnější vyhlídky. Matka měst mnohé pamatuje. Poznejte bohatou historii a krásu pražských památek. Je víkend, tak podnikněte nějaký výlet s dětmi. Co třeba aquapark nebo koupaliště? Z ruchu města se přesuňte do klidné oázy pražských parků a zahrad. Táhne vás to za kulturou a zážitky? Praha je jich plná!

Další tipy v Praze

Kam o víkendu ve středních Čechách

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu ve středních Čechách? Užijte si pohodový víkend v přírodě! Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu ve středních Čechách. Můžete zvolit například jednu ze zřícenin ve středních Čechách. Podívejte se, kde jsou otevřené hrady a zámky ve Středočeském kraji.

Další tipy ve Středočeském kraji

Kam o víkendu v jižních Čechách

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v jižních Čechách? Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na jihu Čech. Jestli chcete načerpat energii, navštivte nějakou romantickou zříceninu. Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na jihu Čech. Na jihu Čech najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat?

Další tipy v jižních Čechách

Kam o víkendu na jižní Moravě

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu na jižní Moravě? Máte rádi klid a přírodu? jižní Morava vás překvapí! Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na jižní Moravě. Prohlédněte si třeba nějaký hrad nebo zámek. Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na jižní Moravě.

Další tipy na jižní Moravě

Kam o víkendu v Karlovarském kraji

Další víkendové tipy


Kam dále vyrazit o víkendu v Karlovarském kraji? Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na Karlovarsku. Romantické duše jistě ocení kouzelné zříceniny, kterých se na Karlovarsku nachází dostatek. Objevujte hrady nebo zámky v Karlovarském kraji. Relaxujte v lese, parku nebo třeba někde u rybníka. Přírodních památek je na Karlovarsku dost!

Další tipy v Karlovarském kraji

Kam o víkendu v Královéhradeckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Královéhradeckém kraji? Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na Královéhradecku. Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu? Podívejte se, kde jsou otevřené hrady a zámky v Královéhradeckém kraji. Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu.

Další tipy v Královéhradeckém kraji

Kam o víkendu na Vysočině

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu na Vysočině? Vyšplhejte na rozhlednu. Vydejte se do přírody, kopců nebo skal. Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu? Pokud vás baví historie, prozkoumejte hrady a zámky na Vysočině.

Další tipy na Vysočině

Kam o víkendu v Libereckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Libereckém kraji? Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin na Liberecku. Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na Liberecku. Objevujte hrady nebo zámky v Libereckém kraji. Vyšplhejte na rozhlednu.

Další tipy v Libereckém kraji

Kam o víkendu v Moravskoslezském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Moravskoslezském kraji? Vydejte se do přírody, kopců nebo skal. Objevujte hrady nebo zámky v Moravskoslezském kraji. Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na Ostravsku. Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na Ostravsku.

Další tipy v Moravskoslezském kraji

Kam o víkendu v Olomouckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Olomouckém kraji? Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu. Vydejte se do přírody, kopců nebo skal. Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin na Olomoucku. Podívejte se, kde jsou otevřené hrady a zámky v Olomouckém kraji.

Další tipy v Olomouckém kraji

Kam o víkendu v Pardubickém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Pardubickém kraji? Pokud vás baví historie, prozkoumejte hrady a zámky v Pardubickém kraji. Vyšplhejte na rozhlednu. Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na Pardubicku. Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na Pardubicku.

Další tipy v Pardubickém kraji

Kam o víkendu v Plzeňském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Plzeňském kraji? Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na Plzeňsku. Jestli chcete načerpat energii, navštivte nějakou romantickou zříceninu. Objevujte hrady nebo zámky v Plzeňském kraji. Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu!

Další tipy v Plzeňském kraji

Kam o víkendu v Ústeckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Ústeckém kraji? Pokud vás baví historie, prozkoumejte hrady a zámky v Ústeckém kraji. Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu v Ústeckém kraji. Romantické duše jistě ocení kouzelné zříceniny, kterých se v Ústeckém kraji nachází dostatek. Užijte si pohodový víkend v přírodě!

Další tipy v Ústeckém kraji

Kam o víkendu v Zlínském kraji

Další víkendové tipy


Kam dále vyrazit o víkendu v Zlínském kraji? Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na Zlínském kraji. Prohlédněte si třeba nějaký hrad nebo zámek. Vyšplhejte na rozhlednu. Vydejte se do přírody, kopců nebo skal.

Další tipy v Zlínském kraji

Nové výlety

Nově na mapě Zámek UherčiceZámek Uherčice na Znojemsku má přezdívku "učebnice slohů". Zámek totiž v průběhu historie prošel různými...výlet na 2 hodiny
Nově na mapě Vlčí jámyVlčí jámy pod Blatenským vrchem jsou připomínkou hornické činnosti, a dnes hlavně oblíbeným místem...výlet na 2 hodiny
Nově na mapě Perninské rašeliništěRašeliniště u Perninku na Karlovarsku je chráněnou přírodní rezervací. Stáří rašeliniště se odhaduje na...výlet na 1 hodinu
Nově na mapě Čertovy skály na ValašskuČertovy skály u Lidečka na Valašsku jsou mezi turisty i horolezci nejoblíbenější pískovcové skály v regionu....výlet na 1 hodinu