TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaTipy na víkend (3. a 4. června)

Hrady a zámky znovu otevřené - zahájení sezóny 2023

Kam o víkendu v Praze a okolí

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Praze a okolí? Je víkend, tak podnikněte nějaký výlet s dětmi. Chcete mít Prahu jako na dlani? Vydejte se na nejkrásnější vyhlídky. Matka měst mnohé pamatuje. Poznejte bohatou historii a krásu pražských památek. Táhne vás to za kulturou a zážitky? Praha je jich plná! Z ruchu města se přesuňte do klidné oázy pražských parků a zahrad.

Další tipy v Praze

Kam o víkendu ve středních Čechách

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu ve středních Čechách? Máte rádi klid a přírodu? střední Čechy vás překvapí! Prohlédněte si třeba nějaký hrad nebo zámek. Jestli chcete načerpat energii, navštivte nějakou romantickou zříceninu. Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu!

Další tipy ve Středočeském kraji

Kam o víkendu v jižních Čechách

Další víkendové tipy


Kam dále vyrazit o víkendu v jižních Čechách? Pokud vás baví historie, prozkoumejte hrady a zámky v jižních Čechách. Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu? Vydejte se do přírody, kopců nebo skal. Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na jihu Čech.

Další tipy v jižních Čechách

Kam o víkendu na jižní Moravě

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu na jižní Moravě? Objevujte hrady nebo zámky na jižní Moravě. Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin na jižní Moravě. Užijte si pohodový víkend v přírodě! Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu.

Další tipy na jižní Moravě

Kam o víkendu v Karlovarském kraji

Další víkendové tipy


Kam dále vyrazit o víkendu v Karlovarském kraji? Objevujte hrady nebo zámky v Karlovarském kraji. Romantické duše jistě ocení kouzelné zříceniny, kterých se na Karlovarsku nachází dostatek. Máte rádi klid a přírodu? Karlovarsko vás překvapí! Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na Karlovarsku.

Další tipy v Karlovarském kraji

Kam o víkendu v Královéhradeckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Královéhradeckém kraji? Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na Královéhradecku. Objevujte hrady nebo zámky v Královéhradeckém kraji. Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin na Královéhradecku. Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu.

Další tipy v Královéhradeckém kraji

Kam o víkendu na Vysočině

Další víkendové tipy


Kam dále vyrazit o víkendu na Vysočině? Na Vysočině najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat? Máte rádi klid a přírodu? Vysočina vás překvapí! Romantické duše jistě ocení kouzelné zříceniny, kterých se na Vysočině nachází dostatek. Vyšplhejte na rozhlednu.

Další tipy na Vysočině

Kam o víkendu v Libereckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Libereckém kraji? Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu! Relaxujte v lese, parku nebo třeba někde u rybníka. Přírodních památek je na Liberecku dost! Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na Liberecku. Pokud vás baví historie, prozkoumejte hrady a zámky v Libereckém kraji.

Další tipy v Libereckém kraji

Kam o víkendu v Moravskoslezském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Moravskoslezském kraji? Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu? Relaxujte v lese, parku nebo třeba někde u rybníka. Přírodních památek je na Ostravsku dost! Prohlédněte si třeba nějaký hrad nebo zámek. Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu!

Další tipy v Moravskoslezském kraji

Kam o víkendu v Olomouckém kraji

Další víkendové tipy


Kam dále vyrazit o víkendu v Olomouckém kraji? Užijte si pohodový víkend v přírodě! Objevujte hrady nebo zámky v Olomouckém kraji. Vyšplhejte na rozhlednu. Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu?

Další tipy v Olomouckém kraji

Kam o víkendu v Pardubickém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Pardubickém kraji? Na Pardubicku najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat? Romantické duše jistě ocení kouzelné zříceniny, kterých se na Pardubicku nachází dostatek. Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu. Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na Pardubicku.

Další tipy v Pardubickém kraji

Kam o víkendu v Plzeňském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Plzeňském kraji? Vyšplhejte na rozhlednu. Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na Plzeňsku. Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu? Objevujte hrady nebo zámky v Plzeňském kraji.

Další tipy v Plzeňském kraji

Kam o víkendu v Ústeckém kraji

Další víkendové tipy


Kam dále vyrazit o víkendu v Ústeckém kraji? V Ústeckém kraji najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat? Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu. Užijte si pohodový víkend v přírodě! Jestli chcete načerpat energii, navštivte nějakou romantickou zříceninu.

Další tipy v Ústeckém kraji

Kam o víkendu v Zlínském kraji

Další víkendové tipy


Kam dále vyrazit o víkendu v Zlínském kraji? Máte rádi klid a přírodu? Zlínsko vás překvapí! Vyšplhejte na rozhlednu. Podívejte se, kde jsou otevřené hrady a zámky v Zlínském kraji. Romantické duše jistě ocení kouzelné zříceniny, kterých se na Zlínském kraji nachází dostatek.

Další tipy v Zlínském kraji

Nové výlety

Nově na mapě Chřibské vodopádyChřibské vodopády se nacházejí v lesním údolí Lužických hor, na okraji Národního parku České Švýcarsko....výlet na 1 hodinu
Nově na mapě Zámek Kamenice nad LipouKlasicistní zámek Kamenice nad Lipou s dominující barokní věží leží mezi Pelhřimovem a Jindřichovým...výlet na 2 hodiny
Nově na mapě Zřícenina hradu VíckovHrad Víckov stojí na výběžku do údolí řeky Loučky u stejnojmenné vesnice nedaleko Brna. Skromná zřícenina...výlet na 1 hodinu
Nově na mapě Kaple svatého FloriánaNad Moravským Krumlovem bdí jeho patron svatý Florián. Poutní barokní kaple sv. Floriána je zároveň...výlet na 1 hodinu