TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaTipy na víkend (20. a 21. dubna)


Přidat akci
Hrady a zámky znovu otevřené - zahájení sezóny 2024

Kam o víkendu v Praze a okolí

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Praze a okolí? Matka měst mnohé pamatuje. Poznejte bohatou historii a krásu pražských památek. Táhne vás to za kulturou a zážitky? Praha je jich plná! Je víkend, tak podnikněte nějaký výlet s dětmi. Co třeba aquapark nebo koupaliště? Z ruchu města se přesuňte do klidné oázy pražských parků a zahrad. Chcete mít Prahu jako na dlani? Vydejte se na nejkrásnější vyhlídky.

Další tipy v Praze

Kam o víkendu ve středních Čechách

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu ve středních Čechách? Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu. Můžete zvolit například jednu ze zřícenin ve středních Čechách. Relaxujte v lese, parku nebo třeba někde u rybníka. Přírodních památek je ve středních Čechách dost! Objevujte hrady nebo zámky ve Středočeském kraji.

Další tipy ve Středočeském kraji

Kam o víkendu v jižních Čechách

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v jižních Čechách? Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na jihu Čech. Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na jihu Čech. Relaxujte v lese, parku nebo třeba někde u rybníka. Přírodních památek je na jihu Čech dost! Prohlédněte si třeba nějaký hrad nebo zámek.

Další tipy v jižních Čechách

Kam o víkendu na jižní Moravě

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu na jižní Moravě? Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin na jižní Moravě. Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu! Relaxujte v lese, parku nebo třeba někde u rybníka. Přírodních památek je na jižní Moravě dost! Prohlédněte si třeba nějaký hrad nebo zámek.

Další tipy na jižní Moravě

Kam o víkendu v Karlovarském kraji

Další víkendové tipy


Kam dále vyrazit o víkendu v Karlovarském kraji? Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu. Objevujte hrady nebo zámky v Karlovarském kraji. Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin na Karlovarsku. Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na Karlovarsku.

Další tipy v Karlovarském kraji

Kam o víkendu v Královéhradeckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Královéhradeckém kraji? Vydejte se do přírody, kopců nebo skal. Prohlédněte si třeba nějaký hrad nebo zámek. Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin na Královéhradecku. Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu!

Další tipy v Královéhradeckém kraji

Kam o víkendu na Vysočině

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu na Vysočině? Podívejte se, kde jsou otevřené hrady a zámky na Vysočině. Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na Vysočině. Jestli chcete načerpat energii, navštivte nějakou romantickou zříceninu. Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu!

Další tipy na Vysočině

Kam o víkendu v Libereckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Libereckém kraji? Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu. Objevujte hrady nebo zámky v Libereckém kraji. Máte rádi klid a přírodu? Liberecko vás překvapí! Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu?

Další tipy v Libereckém kraji

Kam o víkendu v Moravskoslezském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Moravskoslezském kraji? Vyšplhejte na rozhlednu. Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na Ostravsku. Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na Ostravsku. Prohlédněte si třeba nějaký hrad nebo zámek.

Další tipy v Moravskoslezském kraji

Kam o víkendu v Olomouckém kraji

Další víkendové tipy


Kam dále vyrazit o víkendu v Olomouckém kraji? Máte rádi klid a přírodu? Olomoucko vás překvapí! Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na Olomoucku. Pokud vás baví historie, prozkoumejte hrady a zámky v Olomouckém kraji. Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu!

Další tipy v Olomouckém kraji

Kam o víkendu v Pardubickém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Pardubickém kraji? Pokud vás baví historie, prozkoumejte hrady a zámky v Pardubickém kraji. Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu. Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin na Pardubicku. Vydejte se do přírody, kopců nebo skal.

Další tipy v Pardubickém kraji

Kam o víkendu v Plzeňském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Plzeňském kraji? Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu! Pokud vás baví historie, prozkoumejte hrady a zámky v Plzeňském kraji. Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu? Relaxujte v lese, parku nebo třeba někde u rybníka. Přírodních památek je na Plzeňsku dost!

Další tipy v Plzeňském kraji

Kam o víkendu v Ústeckém kraji

Další víkendové tipy


Kam dále vyrazit o víkendu v Ústeckém kraji? Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin v Ústeckém kraji. Pokud vás baví historie, prozkoumejte hrady a zámky v Ústeckém kraji. Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu v Ústeckém kraji. Vydejte se do přírody, kopců nebo skal.

Další tipy v Ústeckém kraji

Kam o víkendu v Zlínském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Zlínském kraji? Prohlédněte si třeba nějaký hrad nebo zámek. Rozhlédněte se po krajině z rozhledny na Zlínském kraji. Máte rádi klid a přírodu? Zlínsko vás překvapí! Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na Zlínském kraji.

Další tipy v Zlínském kraji

Nové výlety

Nově na mapě Rozhledna Maják v KolíněRozhledna Maják se nachází na Kmochově ostrově v Kolíně. Výlet za pěknou vyhlídku si můžete spojit s...výlet na 1 hodinu
Nově na mapě Hrad a zámek Staré HradyHrad a zámek Staré Hrady nedaleko Jičína díky obětavosti místních jen o vlásek unikl demolici. Dnes jsou...výlet na 2 hodiny
Nově na mapě Kaple svatých Andělů Strážných (Andělíček)Kaple svatých Andělů Strážných se tyčí na kopci nad Sušicí. Široko daleko nepřehlédnutelná stavba,...výlet na 1 hodinu
Nově na mapě Muzeum Story of Prague800 let historie na jednom místě. Muzeum Story of Prague představuje prostřednictvím interaktivní expozice s...výlet na 2 hodiny