TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaTipy na víkend (22. a 23. června)


Přidat akci
Strašidelné hrady a zámky - aneb setkání, ze kterých mrazí

Kam o víkendu v Praze a okolí

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Praze a okolí? Z ruchu města se přesuňte do klidné oázy pražských parků a zahrad. Matka měst mnohé pamatuje. Poznejte bohatou historii a krásu pražských památek. Táhne vás to za kulturou a zážitky? Praha je jich plná! Je víkend, tak podnikněte nějaký výlet s dětmi. Co třeba aquapark nebo koupaliště? Chcete mít Prahu jako na dlani? Vydejte se na nejkrásnější vyhlídky.

Další tipy v Praze

Kam o víkendu ve středních Čechách

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu ve středních Čechách? Jestli chcete načerpat energii, navštivte nějakou romantickou zříceninu. Pokud vás baví historie, prozkoumejte hrady a zámky ve Středočeském kraji. Zchlaďte se v bazénu. Vydejte se do přírody, kopců nebo skal. Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu ve středních Čechách.

Další tipy ve Středočeském kraji

Kam o víkendu v jižních Čechách

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v jižních Čechách? Zchlaďte se v bazénu. Užijte si pohodový víkend v přírodě! Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu. Romantické duše jistě ocení kouzelné zříceniny, kterých se na jihu Čech nachází dostatek. Podívejte se, kde jsou otevřené hrady a zámky v jižních Čechách.

Další tipy v jižních Čechách

Kam o víkendu na jižní Moravě

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu na jižní Moravě? Horká sobota či neděle vybízí k odpočinku na koupališti! Relaxujte v lese, parku nebo třeba někde u rybníka. Přírodních památek je na jižní Moravě dost! Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin na jižní Moravě. Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu. Podívejte se, kde jsou otevřené hrady a zámky na jižní Moravě.

Další tipy na jižní Moravě

Kam o víkendu v Karlovarském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Karlovarském kraji? Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu? Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na Karlovarsku. Objevujte hrady nebo zámky v Karlovarském kraji. Letní víkend na koupališti nebo u rybníka bude také dobrá volba. Relaxujte v lese, parku nebo třeba někde u rybníka. Přírodních památek je na Karlovarsku dost!

Další tipy v Karlovarském kraji

Kam o víkendu v Královéhradeckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Královéhradeckém kraji? Vydejte se do přírody, kopců nebo skal. Prohlédněte si třeba nějaký hrad nebo zámek. Jestli chcete načerpat energii, navštivte nějakou romantickou zříceninu. Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu! Horká sobota či neděle vybízí k odpočinku na koupališti!

Další tipy v Královéhradeckém kraji

Kam o víkendu na Vysočině

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu na Vysočině? Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na Vysočině. Objevujte hrady nebo zámky na Vysočině. Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu? Co si jít zaplavat do bazénu na Vysočině? Užijte si pohodový víkend v přírodě!

Další tipy na Vysočině

Kam o víkendu v Libereckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Libereckém kraji? Romantické duše jistě ocení kouzelné zříceniny, kterých se na Liberecku nachází dostatek. Pokud vás baví historie, prozkoumejte hrady a zámky v Libereckém kraji. Co si jít zaplavat do bazénu na Liberecku? Užijte si pohodový víkend v přírodě! Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na Liberecku.

Další tipy v Libereckém kraji

Kam o víkendu v Moravskoslezském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Moravskoslezském kraji? Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na Ostravsku. Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na Ostravsku. Zchlaďte se v bazénu. Prohlédněte si třeba nějaký hrad nebo zámek. Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na Ostravsku.

Další tipy v Moravskoslezském kraji

Kam o víkendu v Olomouckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Olomouckém kraji? Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu. Romantické duše jistě ocení kouzelné zříceniny, kterých se na Olomoucku nachází dostatek. Objevujte hrady nebo zámky v Olomouckém kraji. Horká sobota či neděle vybízí k odpočinku na koupališti! Užijte si pohodový víkend v přírodě!

Další tipy v Olomouckém kraji

Kam o víkendu v Pardubickém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Pardubickém kraji? Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu! Co si jít zaplavat do bazénu na Pardubicku? Na Pardubicku najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat? Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu? Užijte si pohodový víkend v přírodě!

Další tipy v Pardubickém kraji

Kam o víkendu v Plzeňském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Plzeňském kraji? Užijte si pohodový víkend v přírodě! Na Plzeňsku najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat? Horká sobota či neděle vybízí k odpočinku na koupališti! Vyšplhejte na rozhlednu. Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na Plzeňsku.

Další tipy v Plzeňském kraji

Kam o víkendu v Ústeckém kraji

Další víkendové tipy


Kam dále vyrazit o víkendu v Ústeckém kraji? Máte rádi klid a přírodu? Ústecko vás překvapí! Milovníci vody mají jasno! Koupališť a aquaparků je v Ústeckém kraji dost! Objevujte hrady nebo zámky v Ústeckém kraji. Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu? Vyšplhejte na rozhlednu.

Další tipy v Ústeckém kraji

Kam o víkendu v Zlínském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Zlínském kraji? Horká sobota či neděle vybízí k odpočinku na koupališti! Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu. Na Zlínském kraji najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat? Užijte si pohodový víkend v přírodě! Můžete zvolit například jednu ze zřícenin na Zlínském kraji.

Další tipy v Zlínském kraji

Nové výlety

Nově na mapě Skalní hrad ŠaunštejnSkalní hrad Šaunštejn se nachází nedaleko Děčína v národním parku České Švýcarsko. Hrad, který byl kdysi...výlet na 2 hodiny
Nově na mapě Farmapark DobřanyFarmapark Dobřany se nachází v malebném prostředí nedaleko Plzně. A je domovem celé řady domácích i...výlet na 2 hodiny
Nově na mapě Skřítkov BechyněV Bechyni se nachází kouzelná expozice Skřítkov, kde se setkáte s ručně vyrobenými skřítky, vílami a...výlet na 1 hodinu
Nově na mapě Skřítkov Český KrumlovVkročte do fascinujícího světa skřítků! Skřítkov v Českém Krumlově je expozice ručně vyrobených...výlet na 1 hodinu