TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaTipy na víkend (2. a 3. prosinece)


Přidat akci
Celoročně otevřené hrady a zámky

Kam o víkendu v Praze a okolí

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Praze a okolí? Chcete mít Prahu jako na dlani? Vydejte se na nejkrásnější vyhlídky. Je víkend, tak podnikněte nějaký výlet s dětmi. Co třeba aquapark nebo koupaliště? Matka měst mnohé pamatuje. Poznejte bohatou historii a krásu pražských památek. Z ruchu města se přesuňte do klidné oázy pražských parků a zahrad. Táhne vás to za kulturou a zážitky? Praha je jich plná!

Další tipy v Praze

Kam o víkendu ve středních Čechách

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu ve středních Čechách? Vydejte se do přírody, kopců nebo skal. Jestli chcete načerpat energii, navštivte nějakou romantickou zříceninu. Vyšplhejte na rozhlednu. Pokud vás baví historie, prozkoumejte hrady a zámky ve Středočeském kraji.

Další tipy ve Středočeském kraji

Kam o víkendu v jižních Čechách

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v jižních Čechách? Vyšplhejte na rozhlednu. Užijte si pohodový víkend v přírodě! Jestli chcete načerpat energii, navštivte nějakou romantickou zříceninu. Na jihu Čech najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat?

Další tipy v jižních Čechách

Kam o víkendu na jižní Moravě

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu na jižní Moravě? Máte rádi klid a přírodu? jižní Morava vás překvapí! Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na jižní Moravě. Romantické duše jistě ocení kouzelné zříceniny, kterých se na jižní Moravě nachází dostatek. Na jižní Moravě najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat?

Další tipy na jižní Moravě

Kam o víkendu v Karlovarském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Karlovarském kraji? Relaxujte v lese, parku nebo třeba někde u rybníka. Přírodních památek je na Karlovarsku dost! Objevujte hrady nebo zámky v Karlovarském kraji. Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu! Jestli chcete načerpat energii, navštivte nějakou romantickou zříceninu.

Další tipy v Karlovarském kraji

Kam o víkendu v Královéhradeckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Královéhradeckém kraji? Podívejte se, kde jsou otevřené hrady a zámky v Královéhradeckém kraji. Máte rádi klid a přírodu? Královéhradecko vás překvapí! Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin na Královéhradecku. Vyšplhejte na rozhlednu.

Další tipy v Královéhradeckém kraji

Kam o víkendu na Vysočině

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu na Vysočině? Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin na Vysočině. Jestli máte rádi pěkné vyhlídky, zkuste nějakou rozhlednu na Vysočině. Prohlédněte si třeba nějaký hrad nebo zámek. Vydejte se do přírody, kopců nebo skal.

Další tipy na Vysočině

Kam o víkendu v Libereckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Libereckém kraji? Vydejte se do přírody, kopců nebo skal. Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu! Prohlédněte si třeba nějaký hrad nebo zámek. Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu?

Další tipy v Libereckém kraji

Kam o víkendu v Moravskoslezském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Moravskoslezském kraji? Na Ostravsku najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat? Máte rádi klid a přírodu? Ostravsko vás překvapí! Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu? Vyšplhejte na rozhlednu.

Další tipy v Moravskoslezském kraji

Kam o víkendu v Olomouckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Olomouckém kraji? Podívejte se, kde jsou otevřené hrady a zámky v Olomouckém kraji. Rozhlédněte se po krajině z rozhledny na Olomoucku. Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu? Vydejte se do přírody, kopců nebo skal.

Další tipy v Olomouckém kraji

Kam o víkendu v Pardubickém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Pardubickém kraji? Prohlédněte si třeba nějaký hrad nebo zámek. Relaxujte v lese, parku nebo třeba někde u rybníka. Přírodních památek je na Pardubicku dost! Romantické duše jistě ocení kouzelné zříceniny, kterých se na Pardubicku nachází dostatek. Vydejte se do kopců a vrchů na romantickou vyhlídku či rozhlednu.

Další tipy v Pardubickém kraji

Kam o víkendu v Plzeňském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Plzeňském kraji? Užijte si pohodový víkend v přírodě! Na Plzeňsku najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat? Vyšplhejte na rozhlednu. Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu?

Další tipy v Plzeňském kraji

Kam o víkendu v Ústeckém kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Ústeckém kraji? Užijte si pohodový víkend v přírodě! Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu! Co skloubit romantiku s přírodou a navštívit nějakou zříceninu? V Ústeckém kraji najdete mnoho hradů a zámků, tak proč je neprozkoumat?

Další tipy v Ústeckém kraji

Kam o víkendu v Zlínském kraji

Víkendové akce


Kam dále vyrazit o víkendu v Zlínském kraji? Baví vás historie a magická místa? Prozkoumejte jednu ze zřícenin na Zlínském kraji. Vyběhněte pár schodů vzhůru na rozhlednu! Objevujte hrady nebo zámky v Zlínském kraji. Nazujte pohorky, zabalte svačinu a vyražte do přírody na Zlínském kraji.

Další tipy v Zlínském kraji

Nové výlety

Nově na mapě Městská věž v ChomutověChomutovská městská věž je jednou z dominant tohoto historického města. A právě celý Chomutov s pozadím...výlet na 1 hodinu
Nově na mapě Zámek HradištěZámek Hradiště se nachází v Blovicích blízko města Plzeň. Pseudogotický zámek dnes funguje jako Muzeum...výlet na 1 hodinu
Nově na mapě Rozhledna MariánkaRozhledna Mariánka se nachází u Horní Čermné, nedaleko poutního kostela na Mariánské hoře. Z rozhledny se...výlet na 1 hodinu
Nově na mapě Zřícenina hradu KunžvartKunžvart je zřícenina hradu na Šumavě. Najdeme ji na úbočí hory Strážný v nadmořské výšce 1115 metrů,...výlet na 2 hodiny