TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaStrašidelný zámek Draxmoor

foto: cz.depositphotos.com

601 z 1074 nejlépe hodnocených výletů v ČR

Strašidelný zámek Draxmoor v Dolní Rožínce na Vysočině je unikátní místo pro všechny velké i malé, kteří se rádi bojí. Historická budova bývalé zámecké sýpky ze 16. století byla proměněna do stylového zámku s rozsáhlou expozicí strašidel a kouzelných pohádkových bytostí.

Facebook Twitter Seznam
Reklama

Fotografie místa (3)

Další pro děti na Vysočině nebo historický dům na Vysočině

Kdo má pro strach uděláno, nechť zbystří. Strašidelný zámek Draxmoor láká na tři patra plné čarodějnic, kostlivců, začarovaných princů, kouzel a tajemných strašidel. Tato 500 let stará historická budova sloužila původně jako pivovar a sýpka. V těsném sousedství Draxmooru se nachází zámecký park a zámek Dolní Rožínka, který dnes funguje jako základní škola.

Video: Draxmoor - Strašidelný zámek, Dolní Rožínka @Videa s nadhledem - Marek Černý

Co čekat od strašidelné expozice na zámku Draxmoor? První zastávka je v 3D kině, kde shlédnete krátký film o nadpřirozených bytostech, poté se vydáte matoucími chodbami a schodišti za strašidelně-fantastickou expozicí až k podivnému strašidelnému výtahu, kterým sjedete do samotného podzemí. Pro bojácné a nejmenší děti je tu možnost vstupu do první temné místnosti, ve které se děti mohou rozhodnout, zda prohlídku chtějí absolvovat.

Strašidelná expozice na zámku Draxmoor končí na zámeckém nádvoří, kde je připravena odměna pro statečné návštěvníky - občerstvení Pod dračí skálou, různorodé čarodějnické suvenýry a v létě i skákací hrad pro děti. Zajímavým zážitkem pak mohou být i mimořádné akce na Dušičky, večerní prohlídky či strašidelné Velikonoce.

Otevírací doba Draxmooru

  • leden - březen: zavřeno
  • duben - červen: soboty a neděle 10:00 – 17:00
  • červenec - září: denně 9:30 – 18:00 (strašidelné prohlídky každý den kromě pátku)
  • říjen - prosinec: zavřeno

Rodinné pátky v sezóně – prohlídky určené rodinám s menšími a hodně bojácnými dětmi. V zámku nepotkáte živá strašidla, jen hodné víly a také bude více světla.

Náš tip na ubytování

Plánujete navštívit Strašidelný zámek Draxmoor? Co takhle prozkoumat i výlety v okolí? Pro tenhle případ pro vás máme pár tipů, kde se ubytovat:

Recenze

Strašidelný zámek Draxmoor ještě nemá žádné hodnocení. Buď první a přidej ho

Přidat hodnocení nebo fotku

Akce a zážitky (ukázat všechny)

  • sobota
  • odpoledne12 až 18 hod. 20°
  • neděle
  • odpoledne12 až 18 hod. 19°
  • pondělí
  • odpoledne12 až 18 hod. 21°

Detailní předpověď počasí

Doporučená délka návštěvy: 2 hodiny
(1 hodnocení) A jaké je tvé hodnocení?

Vstup:

základní 250 Kč / snížené 160 Kč / děti do 1 metru a senioři nad 75 let zdarma
Reklama

Podobné výlety