TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaPřidej se k nám...

Zažijte Hruškobraní na zámku Blatná. Akci, která je pořádána ve spolupráci s Lihovarem a pivovarem Blatná. Hruškobraní, které proběhne o víkendu 9. a 10. září, bude plné vynikajících hruškových specialit, zábavy nebo zajímavých soutěží.

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

Akce Hruškobraní na zámku Blatná již proběhla a není aktuální.

Reklama

Potěšte své chuťové pohárky širokou nabídkou lahodných pochoutek s hruškovou tématikou. Od lahodných hruškových koláčů až po osvěžující nápoje s hruškovým nádechem naše kulinářská nabídka jistě potěší i ty nejnáročnější chuťové buňky.

Prohlídky lihovaru

Objevte tajemství vynikajících destilátů vyráběných v Lihovaru a pivovaru Blatná. Vydejte se na poutavou cestu destilačním procesem a staňte se přímými svědky odhodlání a odborných znalostí, které se skrývají za tvorbou těchto výjimečných nápojů.

Soutěže pro všechny věkové kategorie

Připravte se na přátelské soutěžení! Naplánovali jsme skvělé soutěže pro děti i dospělé, které jsou zárukou dne plného smíchu a radosti. Vyzkoušejte si své dovednosti a vyhrajte fantastické ceny.

Živá hudba

Nechte se strhnout rytmickými melodiemi, které vám předvedou talentovaní hudebníci Zatančete si na okouzlující melodie a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky s přáteli a blízkými!

Barmanská show

Připravte se, že budete ohromeni uměním a dovednostmi barmanů, kteří předvedou svůj talent pro míchání koktejlů. Pohodlně se usaďte a buďte svědky úchvatné přehlídky kreativity a zkušeností za barem

  • Sobota 10:00 - 22:00 / Neděle 10:00 - 17:00
  • Zámek Blatná, Lihovar a pivovar Blatná

Místo konání

Vstup:

dle pořadatele

Blatná, Zámek Blatná

Reklama

Tipy na výlet