TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaDen čar a kouzel - Kouzelnický karneval na zámku Blatná

Přidej se k nám...

Zažijte spolu s námi den čar a kouzel na zámku Blatná. Společně se vydáme na kouzelnický průvod zámeckým parkem a užijeme si spoustu kouzelných aktivit pro celou rodinu. Již v sobotu 3. února!

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

Akce Den čar a kouzel - Kouzelnický karneval na zámku Blatná již proběhla a není aktuální.

Plánované akce najdete zde

Reklama

Jaký bude program?

Zápis největšího hradu z LEGO® kostek do České knihy rekordů

Model Školy čar a kouzel v Bradavicích, který je celý složený z LEGO® kostek a v současné době se nachází v Rejtově paláci na zámku Blatná, je největším hradem z kostek LEGO® na světě. Do České knihy rekordů bude zapsán v 11:00 a dokonce budete mít i možnost popovídat si se samotným stavitelem, který nám prozradí, jak se takový model Bradavic staví.

Aktivity pro celou rodinu:

Prohlídky zámku s kouzelníky z Harryho Pottera - prohlídky s Hagridem, Snapem a dalšími budou probíhat každou půl hodinu po celý den od 10:00 do 16:00. Budou to netradiční prohlídky, kdy se kromě historie zámku dozvíte i spoustu informací o kouzelném světě Harryho Pottera.

Karnevalový průvod parkem v čele s kouzelnými alpakami - karnevalový průvod se bude konat v 11:30 a 15:00. Děti si na nádvoří vyzvednou naše kouzelné alpaky Bella, Esmeralda, Diego a Choco vedené samotnou Hermionou a všichni se pak společně vydají do zámeckého parku.

Kouzelnické představení - kouzelník Jakub Rajdl nám zakouzlí dvakrát v průběhu celého dne a to ve 12:30 a 16:00. Připravte se na kouzla, při kterých budete žasnout!

  • Kouzelnické vyučovaní (10:00 - 17:00)
  • Hledání zlatonek v modelu Školy čar a kouzel (11:00 - 17:00)
  • Výroba kouzelných masek - Popusťte uzdu své fantazii a vyrobte si vlastní kouzelné masky.
  • Malování na obličej ve stylu Harryho Pottera či dle přání a své fantazie (10:00 - 17:00)

Přijďte a zažijte den plný zázraků a kouzel na zámku Blatná!

Poznámka: Oblékněte se do svého oblíbeného kouzelnického oblečení a nezapomeňte si vzít s sebou svého dobrodružného ducha! Čarodějové, čarodějnice a kouzelné bytosti všech věkových kategorií jsou vítáni

Místo konání

Vstup:

200 Kč

Blatná, Zámek Blatná

Reklama

Tipy na výlet