TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaPřidej se k nám...

Pohádka O čarodějnici Xsíxsáře na Kunětické hoře je určena pro dětské skupiny. Termíny představení: úterý - čtvrtek (4.-6. června).

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

4červenúterý 09:00
-
6červenčtvrtek 13:00
Reklama

V dračí sluji bydlí drak Filemón s hodnou čarodějnicí Xsíxsárou a čertíkem Damiánem. Svými kouzly pomohou Aničce a princi Janovi k jejich štěst í. Ale ani ta největší kouzla by nic nezmohla bez dobrého srdce a síly pravé lidské lásky.

Pohádka v hradním paláci pro organizované skupiny předškolních (MŠ) a školních dětí (1. stupeň ZŠ).

Důležité informace a rady:

Rezervace nutná! Pohádky jsou koncipované tak, že jsou určeny pro děti z mateřských školek, pro školáky i dospěláky – každý si zde najde to své. Veškerý program probíhá přímo uvnitř hradního paláce, proto se hraje za každého počasí. Samozřejmě při slunečném počasí je pro Vás bonusem návštěva vnějšího areálu, kde většinou děti uvidí i zajímavá zvířátka (ovečky, muflony, jeleny, daňky...). I za teplého počasí doporučujeme dětem přibalit bundičku, protože ve hradě bývá přeci jen trochu chladněji.

Délka představení cca 50 min. Začátky představení vždy v každou celou hodinu od 9:00 do 13:00 a dále podle rezervací. Začínáme přesně v celou, takže buďte, prosím, na místě minimálně o 15 min dříve, než je Váš objednaný čas.

Místo konání

Vstup:

130 Kč

Staré Hradiště, Hrad Kunětická hora

Reklama

Kulturní události v okolí


Tipy na výlet