TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaPřidej se k nám...

Vydejte se s námi v pátek 8. prosince poznat zákoutí tajemného hradu Loket, který vás okouzlí svou polohou v samotném srdci města Loket obklopen řekou Ohře.

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

Akce Vzhůru na Loket již proběhla a není aktuální.

Plánované akce najdete zde

Reklama

Na hradě si projdeme tajná zákoutí a ty z vás, co mají pro strach uděláno, zavedeme i do hradní mučírny, kde jsou autentické modely a vyobrazení. Ukážeme vám, kde se skrývá drak nebo jediný loketský skřítek Štrakakal. Pokocháme se výhledem z hradní věže.

Po prohlídce celého hradu vás provedeme centrem města Loket, zahřejeme se lahodnou kávou a sladkým trdelníkem v Trdelníku Loket.

A jelikož je Loket perfektním místem pro rodiny s dětmi, budeme věnovat čas i venkovnímu hřišti s pirátskou lodí, na které se dostaneme úchvatnou procházkou přes venkovní amfiteátr s výhledem na hrad.
Tomu říkáme => SUPER NABITÉ ODPOLEDNE, kde nesmíte chybět!

Vstupné na hrad si každý platí sám u vstupu do hradu a činí 145,- Kč/ dospělý a 120,-/ dítě, děti do 6 let zdarma. Loketští obyvatelé mají vstupné na hrad zdarma.

Sejdeme se u vstupní brány do hradu ve 14:00. Procházka hradem je vhodnější spíše pro nosítka, nicméně na procházku kočárek využijeme. Je možné tedy kočárek ponechat u vstupu do hradu, a pak si jej zase vyzvednout.

Místo konání

Vstup:

145 Kč, snížené 120 Kč, děti do 6 let zdarma
Reklama

Kulturní události v okolí


Tipy na výlet