TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaPřidej se k nám...

První únorový víkend bude patřit jubilejnímu 20. ročníku Svatebního veletrhu Pardubice, který proběhne 3. a 4. února 2024.

Nádherné foyer budovy ČSOB Pojišťovny zaplní téměř 60 svatebních profesionálů, kteří osobně poradí a předvedou nejnovější trendy v oboru a pomohou zařídit svatbu od A do Z.

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

Akce Svatební veletrh Pardubice 2024 již proběhla a není aktuální.

Plánované akce najdete zde

Reklama

Součástí svatebního veletrhu bude opět bohatý doprovodný program plný módních přehlídek svatebních a společenských šatů, ukázek svatební hudby a mnoho zajímavého povídání o nadcházejících svatebních trendech.

Svatební salóny nejen z Pardubic zde předvedou šaty pro nevěstu, družičky, svatební maminky a nezapomeneme ani na ženicha, svědky i tatínky. Snoubenci si mohou vybrat z několika stovek vzorů snubních prstenů u šesti zlatnických dílen. K vidění budou také svatební dorty a cukroví, které cukrářky připraví nejen jako podívanou, ale také k ochutnání.

Seznámíte se a zjistíte, jak si lidsky sednete se svatebními koordinátorkami, fotografy nebo kameramany. Vizážistky poradí i nalíčí přítomné slečny. Kadeřnice ukáží, jak upravit neposedné vlasy tak, aby účes vydržel celý den. K výběru a zakoupení bude také pohodlná a krásná obuv.

Pro všechny návštěvníky veletrhu bude tradičně připravena ochutnávka sklenky prosecca, kávy a míchaných nápojů. Těšit se můžete na ukázky svatebních fotografií i záznamů z dílen zkušených fotografů a video tvůrců, které si lze hned objednat.

Květinové vazby, catering, nabídka svatebních areálů, ubytování i místa pro obřad, ale také specialisté na hubnutí před svatbou, to vše bude k dispozici na jubilejním 20. ročníku Svatebního veletrhu Pardubice v sobotu 3. února 2024 od 10 do 17 a v neděli 4. února 2024 od 10 do 16 hodin.

Video: Svatební veletrh Pardubice 2019 očima televize V1

Vstup:

zdarma

Pardubice, Budova ČSOB Pojišťovny

Reklama

Kulturní události v okolí


Tipy na výlet