TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaPřidej se k nám...

Zámek Karlova Koruna bude v sobotu 17. června 2023 od 10:00 do 18:00 hostit pohádkový svět plný kouzel, her a fantazie.

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

Akce Den princezen a rytířů na zámku Karlova Koruna již proběhla a není aktuální.

Reklama

Celou akcí provedou princezny a princové v čele s herečkou Sabinou Laurinovou. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení Míši Tomešové, která propůjčila hlas disneyovské princezně Vaianě, do světa fantazie vás vtáhnou poníci My Little Pony nebo panenky L.O.L. Surprise!

Na festival opět zavítá herečka Dana Morávková, která sama ztvárnila několik filmových princezen. Malí princové se mohou těšit na rytířské souboje nebo na interaktivní zónu Minecraft. Nebude chybět ani princeznovský bál, v rámci něhož zazní nejznámější písničky z českých i zahraničních filmových pohádek, veselá hudební show s prasátky Pigy a Lily, sladké hudební představení Mlsotkové, písničky od Culinky nebo veselého tria Princezna Áňa, Pó a Pes a vystoupení kouzelníků Pavla Kožíška či Jakuba Koutského.

Neméně pestrý bude i doprovodný program, v rámci něhož vás čeká pohádková stezka s řadou kreativních, akčních a tematických dílniček inspirovaných např. pohádkou Ledové království či Spiderman, kouzelný strom s hádankami, půjčovna šatiček a mnoho dalšího. Chybět nebudou ani stánky s vynikajícím občerstvením nebo suvenýry.

Hlavní i doprovodný program proběhne v zámecké zahradě od 10 do 18 hodin.

Den princezen a rytířů na zámku Karlova Koruna 2023
Den princezen a rytířů na zámku Karlova Koruna 2023

Místo konání

Vstup:

450 Kč, rodinné 1350 Kč (na místě)
Reklama

Kulturní události v okolí


Tipy na výlet