TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaPřidej se k nám...

Hledání pokladu je vždycky zábavné, jak pro děti, tak pro dospělé. A když je to hledání přímo v romantických hradních prostorách a k tomu doprovázeno programem a ještě k tomu ZDARMA, jde o plán na sobotu 25. května, kterému nelze odolat!

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

25květensobota 09:00
-
25květensobota 17:00
Reklama

Na co se můžete těšit? Pomocí hesla a otisků prstů čarodějů se dostanete k pokladu. Získat heslo i otisky nebude jednoduché, stejně jako to bývá v pohádkách i v životě.

  • Vyzkoušíte si tradiční řemesla a činnosti jako např. tkaní na malých tkalcovských stavech nebo zpracování ovčí a kozí srsti, praní na valše nebo dojení kozy a spoustu jiných.
  • Uvidíte, jak pracuje řezbář, jak se razí mince, jak se tvoří modely hradů, jak pracuje archeolog, jak se v dávných dobách psaly dopisy a spoustu dalšího.
  • Dozvíte se mnoho o zvířátkách, zvířecích stopách, lese jako takovém, bylinkách, obilninách a taky třeba „jestli byla první ovce anebo muflon“
  • Potkáte víly Hůkalky, uvidíte muzikanty, tanečníky, zpěváky a herce, princezny i draky a živá zvířátka v MINIZOO.
  • Můžete se fotit v zapůjčených kostýmech ve fotokoutku.

Tohle určitě není všechno! - Na MINIJARMARKU si můžete koupit třeba andílka, kabelku, košík nebo sušené dobroty z chráněných dílen. Na pódiu budou pro vás vystupovat muzikanti, tanečníci a bude i loutkové představení.

VEČERNÍ PŘEDSTAVENÍ

V 17:00 se sice brána hradu zavře, ale výjimečně se znovu otevře před 19. hodinou pro ty, kteří budou chtít navštívit divadelní představení BALADA PRO BANDITU Těšínského divadla Český Těšín. Na toto představení je již nezbytné si zakoupit vstupenky. VSTUPNÉ: 150,-

V případě deštivého počasí se představení nekoná, prostor není zastřešen. V tomto případě vám vstupné bude vráceno.

Místo konání

Vstup:

zdarma
Reklama

Kulturní události v okolí


Tipy na výlet