TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaVelikonoční trhy na Sychrově

foto: zamek-sychrov.cz

Přidej se k nám...

Tradiční velikonoční trhy spojené s ukázkami řemesel, prodejem tematického zboží a programem pro děti i dospělé. Sychrovské trhy jsou letitou vítanou kulturní akcí na zámku Sychrov.

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

Akce Velikonoční trhy na Sychrově již proběhla a není aktuální.

Reklama

V areálu zámku Sychrov najdou návštěvníci přes sto stánků s řemeslnými výrobky, regionálními i specifickými potravinami, občerstvením určeným ke konzumaci přímo na místě (klobásky, teplé sýry, buchty, koláče, bramboráky….) a samozřejmě s výrobky vztažnými ke svátkům jara – věnce, pomlázky, kraslice, jarní dekorace, ale také svíčky s jarním motivem, mýdla a další, v nabídce nechybí také kvalitní oblečení (obvykle ručně šité/pletené či ručně zdobené), medy, čaje, keramika.

Velikonoční trhy jsou obohaceny i kulturním programem. Vystoupí kapela „Pouličníci“ i loutkové divadlo „Teátr“ Pavla Šmída.

V sobotu se návštěvníci mohou těšit na folklórní soubor Horal. V tento den bude také zpřístupněn zámecký park, který láká k procházce například s kávou v ruce a teplými kobližkami k ní. Otevřen je samozřejmě také zámek s velikonoční výzdobou (samostatné vstupné).

Místo konání

Vstup:

50 Kč, děti do 5 let zdarma

Sychrov, Zámek Sychrov

Reklama

Kulturní události v okolí


Tipy na výlet