TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa Česka



Přidej se k nám...

POHÁDKOVÝ FOOD FESTIVAL se na ZÁMKU DĚTENICE uskuteční v sobotu 15.6.2024 od 11:00 do 18:00. Přijeďte do Dětenic nasát jarní atmosféru! Spousta programu pro děti a dospělé.

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

Akce Pohádkový Food festival již proběhla a není aktuální.

Plánované akce najdete zde

Reklama

Akrobatické vystoupení zavěšené na stromě a vzdušná akrobacie na šálách, netradiční příběh Rumcajse a Manky po 20 letech tak jak je neznáte, Bublinková víla a další Pohádkové postavy. Vodník kašňák v zámecké kašně, který pozlobí zlobivé děti.

Pro děti je navíc připraveno vystoupení sokolníka s dravými ptáky i malování na obličej.

Dospělí také určitě ocení Rytířské klání, tanečnice, středověkou kapelu, Aperol bar s DJ, Champagne bar a spoustu sudů domácího dětenického piva, které nemůže chybět.

Další středověký program, dobová kapela s tanečnicemi, vystoupení fakíra a kejklíře, čaroděje, ukázky dělostřelby, oběšení a mnoho dalšího.

A na co se můžete těšit?

Opékání celého čuníka, krocani na ohni, chobotnice, ústřice, krevetky, olihně, mušličky, středověký burger, speciality z TANDOORI pece, kuří hnátky, jehněčí klobásky a domácí uzené z udírny, tataráček z čerstvého tuňáka opravdový Maďarský gulášek, houbový Kuba, domácí bramboráky, kysané zelí, palačinky, domácí koláčky, ovocné knedlíčky CUPCAKES a PAVLOVY, barevné MAKRONKY. a spoustu dalších dobrot!

  • Pohádkový food festival se bude konat v Zámeckém parku. Návštěvníci si mohou přinést či půjčit deky a užívat si tak relax v parku
  • Vstupné na POHÁDKOVÝ food festival: 150,- Děti do 15 let vstupné na food festival ZDARMA!
  • Dále u nás můžete navštívit: Čarodějnická prohlídka zámku (10 - 18:00) v každou půl a celou!
  • Prohlídka zámeckého pivovaru (výroba piva, interaktivní muzeum, 10 - 18:00)
  • Velkolepý rytířský turnaj na kolbišti od 16:00.

Místo konání

Vstup:

150 Kč, děti do 15 let vstupné na festival ZDARMA

Dětenice, Zámek Dětenice

Reklama

Kulturní události v okolí


Tipy na výlet