TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaPřidej se k nám...

Letošní, již pátý, Farmářský den v muzeu proběhne v neděli 4. června 2023 od 10:00 do 16:00 v areálu minoritského kláštera.

Součástí bude bohatý doprovodný programNeoveská cimbálová muzika, aktivity pro děti a hlavně farmářský trh s produkty regionálních pěstitelů a výrobců.

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

Akce Farmářský den v muzeu ve Znojmě již proběhla a není aktuální.

Farmářský trh proběhne na rajském dvoře a v křížové chodbě minoritského kláštera, aktivity pro děti pak v zadním traktu.

Letos se můžete těšit na paštiky, sirupy, marmelády z Venkovské zahrady, kraví i kozí sýry z Jezeřan-Maršovic, čaje a bylinky z Aleje, kytky a semínka od Řezanky, krásné eko hand made výrobky z papíru od znojemských Pretty Papers, Chilli domácí výrobky a semínka, pivka a speciály z Minipivovaru Dráteník, kávu, čaj a dortíky z Ballance coffee, víno, ovoce, mošty i cidery z Farmy u Tří Dubů, keramiku od Zuzky, perníčky od Perdesignu i medy od Němců a dalších....

Zastavte se podívat, poslechnout si cimbálku, nakoupit lokální dobroty, zabavit děti nebo podpořit zakoupením výrobků znojemské Chráněné dílny...

Farmářský den v muzeu, Znojmo
Farmářský den v muzeu, Znojmo

Vstup:

zdarma

Znojmo, Minoritský klášter

Kulturní události v okolí


Tipy na výlet