TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaPřidej se k nám...

Artistická čísla uvedená v české premiéře, přehlídky exotických zvířat i promyšlená choreografie. To vše přinese divákům zbrusu nová moderní show největšího českého cirkusu Humberto.

Program nazvaný Bez limitu bude k vidění v Praze-Stodůlkách v ulici Mukařovského (nedaleko stanice metra Luka) od 28.9. do 26.11.2023.

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

Akce Cirkus Humberto v Praze - Bez limitu již proběhla a není aktuální.

Reklama

Cirkus Humberto je tradičním českým cirkusem se zvířaty. Ve svých dechberoucích show umělci přináší divákům to nejlepší, co tuzemská i světová scéna nabízí. V letošní sezóně pod červeno-žlutým šapitó diváci uvidí cirkusová čísla, která ještě v České republice neměli možnost zhlédnout, a to v provedení předních artistů z Česka, Chile, Francie, Itálie, Polska, Ruska či Ukrajiny.

Jednou z novinek je například disciplína Horizontal juggling neboli horizontální žonglování, které se věnuje mladý artista Ludwig. Toho fanoušci znají ze soutěže Česko Slovensko má talent 2018. Poprvé v českých manéžích budou moci návštěvníci také obdivovat náročné číslo Vzdušná spirála, ve kterém se snoubí elegance s precizní technikou. Adrenalin pak v žilách diváků rozproudí třeba kolo smrti.

Chybět nebudou ani nádherná zvířata, která jsou právem pýchou Cirkusu Humberto. Kromě arabských hřebců, trojice hnědých medvědů, stáda zeber, karavany velbloudů, dromedárů a lam, čeká na malé i velké návštěvníky i jedno překvapení. Oblíbené indické slonice Sharon a Baby letos v manéži při vystoupení doplní arabští hřebci.

Zážitek z vystoupení umocní do detailu propracovaná choreografie, třpytivé kostýmy i zcela nová sada osvětlení a další technické vybavení.

Během zimních měsíců je stan vyhříván! Zvěřinec je přístupný každý den.

Termíny představení:

  • středa - pátek od 18:00
  • víkendy a státní svátky od 16:00
  • zvěřinec otevřen každý den

Vstupné:

  • Lóže dospělí: 400 Kč
  • Lóže děti: 350 Kč
  • Galerie dospělí: 350 Kč
  • Galerie děti: 300 Kč
  • Zvěřinec jednotné vstupné: 50 Kč
Cirkus Humberto v Praze uvádí program s názvem Bez limitu
Cirkus Humberto v Praze uvádí program s názvem Bez limitu
Cirkus Humberto v Praze
Cirkus Humberto v Praze

Vstup:

350 Kč, děti 300 Kč (vstup do zvěřince 50 Kč)
Reklama

Kulturní události v okolí


Tipy na výlet