TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaPřidej se k nám...

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zažít magii nového cirkusu a pouličního divadla. Přijďte a staňte se součástí nezapomenutelné události Cirkulum, která nás provede světem, kde se setkává umění a radost ze života. 5. - 9. června 2024 – datum, které si zaslouží místo ve vašem diáři!

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

5červenstředa 09:00
-
9červenneděle 20:00
Reklama

Připravte se na pět dní plných vzrušujících představení, úchvatných artistických vystoupení a nezapomenutelných momentů, které nám nabídne Mezinárodní festival nového cirkusu a pouličního divadla. Datum, které si určitě zapište do kalendáře, je od 5. do 9. června 2024.

Tento festival slibuje VĚHLASNÉ SVĚTOVÉ COMPANY, ale i jedinečné pouliční divadelní představení, která rozžasnou tváře a rozproudí srdce všech návštěvníků. V průběhu těchto dní se na jednom místě sejdou umělci z celého světa, aby nám předvedli své mistrovské dovednosti a přenesli nás do světa, kde je možné všechno.

Připravte se na výjimečné atmosféry plné radosti, smíchu a fascinace. Tento festival není jen o divadle a cirkusu, ale také o spojení kultur, setkání lidí a sdílení jedinečných zážitků.

Místo konání

Vstup:

dle pořadatele

Ostrava, Slezskoostravský hrad

Reklama

Kulturní události v okolí


Tipy na výlet