TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaPřidej se k nám...

Výzev se Radek Šubrt rozhodně nebojí. Pro Vavřincovo gastroléto připravuje speciální street food a rozhodl se tajit ho až do poslední chvíle.

Přišel vám přísný jako porotce kuchařské soutěže MasterChef? Vyzkoušejte si jeho roli a přijeďte 5. srpna 2023 ohodnotit, jak se mu ve venkovní kuchyni Aparthotelu Svatý Vavřinec bude dařit.

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

Akce Vavřincovo gastroléto: Radek Šubrt již proběhla a není aktuální.

Program:

  • 14:00 začátek gastrozážitku
  • 18:00 předpokládaný konec

Po celou dobu se těšte na zábavu, o kterou se postará DJ. Ochutnat můžete také barevné drinky z Vavřinec restaurace. Otevřená bude i dětská herna Aparthotelu

Radek Šubrt považuje gastronomii za proces celoživotního vzdělávání a rád nechává „promluvit“ každou ze surovin a nechat ji vyznít. Zkušenosti sbíral v restauracích v Německu, Rakousku či Švýcarsku. Zapomenout nesmíme ani na praxi v restauraci Daniel´s věhlasného šéfkuchaře Daniela Bouluda v New Yorku. Také jeho domácí kariéra je poměrně pestrá – pracoval mj. v hotelu Mövenpick, Radisson SAS či Le Palais v Praze. Široká veřejnost ho zná jako porotce kuchařské soutěže MasterChef, nebo kuchaře z pořadu Tescoma s chutí, či Hostina za hubičku.

Video: Vavřincovo Gastroléto v Aparthotelu Svatý Vavřinec

Vstup:

volně přístupné

Pec pod Sněžkou, Aparthotel Svatý Vavřinec

Kulturní události v okolí


Tipy na výlet