TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaPřidej se k nám...

Udělejte si hezký podzimní rodinný víkend. Akce Okolo Pece uzavírá cyklistickou sezonu v Peci pod Sněžkou. Zúčastněte se, ať už jako závodní nebo jako nadšenec. Závod, kde je každý vítězem.

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

Akce Okolo Pece - Memoriál Jirky Karlíka již proběhla a není aktuální.

Reklama

Trať

Cyklistická 45 km vyjížďka krásnou přírodou Krkonoš. 1/3 trasy vede po silničkách, kde je zakázán provoz motorových vozidel. Určeno pro všechny výkonnostní kategorie, kdo se che jen příjemně projet, nechť použije horské či trekové kolo, kdo chce závodit, může trasu objet na silničním kole.

Účast, přihlášky

Očekává se účast místních sportovců a lokálpatriotů, studentů, profesorů, abiturientů, jejich dětí, dalších rodinných příslušníků, přátel, známých, i několika výkonnostních cyklistů. Přihlášky zasílejte na mailovou adresu jirimateju1@gmail.com. A hlavně přiďtě včas na prezentaci.

Prezentace

Pec pod Sněžkou, kancelář Happy Hill, 11:00-11:45. Podrobné informace o trati obdrží účastníci na startu.

Startovné

200 Kč; doporučená přilba. V ceně startovného guláš pro všechny účastníky, zajištění a organizace vyjížďky, ceny pro nejlepší.

Parkování

Dle místa ubytování. Pro účastníky, kteří přijedou na otočku je zajištěno celodenní parkování na parkovišti Zelený potok zdarma.

Vyhlášení výsledků

Slavnostní vyhlášení výsledků spojené s posezením od 17:00.

Okolo Pece - Memoriál Jirky Karlíka 2023
Okolo Pece - Memoriál Jirky Karlíka 2023

Vstup:

startovné 200 Kč
Reklama

Tipy na výlet