TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaPřidej se k nám...

Zveme vás na MASOPUST v Českém Brodě, který se uskuteční v sobotu 10. února 2024 na Husovo náměstí. A na co se můžete těšit?

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

Akce Masopust v Českém Brodě již proběhla a není aktuální.

Plánované akce najdete zde

Reklama

MASOPUSTNÍ PRŮVOD

V 10:00 bude od Základní a Praktické školy v Žitomířské ulici vycházet průvod masopustních masek a maškar, s doprovodem dechového kvarteta projde po trase Komenského- Tyršova- Husovo náměstí až na náměstí Arnošta z Pardubic. Na své cestě bude mít průvod několik zastavení, závěrečné vystoupení se uskuteční na zelené ploše u kostela sv. Gotharda. Budeme moc rádi, když se k průvodu učitelů a žáků Základní a Praktické školy připojí i další masky a maškary, srdečně zveme všechny děti i dospělé, kteří mají chuť se s námi bavit!

MASOPUSTNÍ STREET FOOD

Na náměstí Arnošta z Pardubic bude od 10:00 do 16:00 probíhat masopustní street food, připravuje ho pro vás firma CITY EVENT, se kterou jsme úspěšně spolupracovali již v roce 2023 na Gothardském posvícení.

DOPROVODNÝ PROGRAM PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

O odpolední hudební doprovod se postarají muzikanti v live jukeboxu, v případě příznivého počasí zde bude připraven další doprovodný program pro děti. Od 12:00 do 16:00 budete mít možnost navštívit historické podzemí v budově Staré radnice.

Vstup:

zdarma
Reklama

Kulturní události v okolí


Tipy na výlet