TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaPřidej se k nám...

Kapela Poletíme? opět zavítá do Pece pod Sněžkou a roztančí vás, fanoušky. Skupina dobře vypadajících mužů hrající original banjo punk future jazz kántry v turbošansonovém duchu.

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

Akce Kapela Poletíme? v Peci pod Sněžkou již proběhla a není aktuální.

Plánované akce najdete zde

Reklama

Poletíme? přijíždí do Pece pod Sněžkou s koncertem k oslavě 15 let kapely, který bude složen z nejzásadnějších hitů souboru.

Slovy organizátora akce: „Kapela umí odlehčenou formou vyprávět o složitých a smutných věcech tak, že jejich koncerty dýchají barevnou náladou, svižnou rytmikou a tanečními kreacemi publika. Diváci se budou smát, výskat, tančit nebo přeběhne jim mráz po zádech, když v písni pojmenují jejich problém. Vtipné, poetické a přímočaré texty jsou totiž devízou kapely.

Poletíme? se bezpečně zařadili ke špičce české hudební scény. Jejich koncerty bývají po celé republice narvané a za dobu své existence se stali koncertní jistotou, která umí roztančit všechny věkové kategorie bez rozdílu. Kapelníkem, zpěvákem, textařem a zásadní osobností kapely je charismatický výtvarník Rudolf Brančovský. Umělcův netrénovaný hlas stojí na podiu stejně sebejistě jako starý kapitán dávné plachetnice pevně rozhodnutý obeplout svět. Jeho posádku pak tvoří sedm mořských vlků, kteří přesně vědí, co mají dělat, aby bláznivá plavba dopadla dobře. Přes fakt, že lodě plují na vodě, se posádka nevzdává naděje, že jednou s touto plachetnicí poletí.“

Video: Poletíme? - Pojď se mnou lásko má

Vstup:

350 Kč (na místě 420 Kč)
Reklama

Kulturní události v okolí


Tipy na výlet