TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaPřidej se k nám...

Desítky živých soch v souznění s desítkami soch barokních v kulisách parku zámku Slavkov-Austerlitz, nejmohutnějšího barokního zámku na Jižní Moravě.

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

25květensobota 14:00
-
25květensobota 18:00
Reklama

Skupina Živé sochy Sinela a Zámek Slavkov Austerlitz jako jediní pořadatelé Festivalu živých soch v České republice Vás zvou do areálu zámku Slavkov – Austerlitz v sobotu 25. května 2024.

Přehlídka živých soch a bodyartu je fascinující podívanou znázorňující, kam až je lidská představivost schopna posouvat hranice tvořivosti a umění. Jedinečnost celé akce spočívá především ve spojení umění živých soch a bodyartu - malby na tělo, kdy návštěvníci mohou prakticky v přímém přenosu sledovat vznik uměleckého díla. Umělci představující živé sochy a uznávaní bodyart malíři k nám zavítají nejen z České republiky, ale i z nejrůznějších zemí světa.

Krása areálu zámeckého parku ve francouzsko-anglickém stylu ještě víc podtrhne pestrost a originalitu naší události a stane se tak netradičním a jedinečným zážitkem jak pro rodiny s dětmi, tak pro všechny milovníky umění a ladnosti.

Stanete se součástí poroty, která rozhodne o mezinárodním vítězi klání o nejlepší živou sochu a nejlepšího bodyart umělce.

Můžete se těšit na koncert kapely The Shookies, která vystoupí během festivalu.

V doprovodném programu je zahrnuta dětská zóna, soutěže pro veřejnost, food zóna a řemeslný jarmark.

Video: Mezinárodní festival živých soch a bodyart Slavkov u Brna

Místo konání

Vstup:

160 Kč, snížené 120 Kč

Slavkov u Brna, Zámek Slavkov - Austerlitz

Reklama

Tipy na výlet