TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaPřidej se k nám...

Tak je to tady, blíží se nám další ročník soutěže o nejlepší vystoupení - Cvikovské Ostrve a my vás tímto srdečně zveme na tuto podívanou. Kdy? V sobotu 9. září 2023.

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

Akce Cvikovské Ostrve 2023 již proběhla a není aktuální.

Plánované akce najdete zde

Reklama

Těšit se můžete na dětský koutek, občerstvení, mezi jednotlivými vstupy nás pobaví kejklíř Radim Lůžek nebo od 17:00 zahraje opět kapela Acoustic Art Duo, kde hraje úžasně na violu Ondřej Pešl a my to prostě milujeme.

Ve 13:00 je zahájení programu, opět příchodem Berky z Dubé a jeho doprovodu, kteří jsou zároveň i porotou. Skupiny si vylosují pořadí a pak už se budeme jen bavit a doplňovat program dle potřeby, jak už je u nás zvykem.

Po hudebním vstupu cca v 18:00 proběhne slavnostní vyhlášení vítěze a předání poháru.

Info pro šermíře, kteří se k nám chystají: Program dne bude případně doplněn turnajem, budeme rádi, pokud se bude chtít někdo účastnit a vezme si sebou na to vybavení:-)

Dále, večer po slavnostech proběhne oficiální rozloučení s děčínským Hejkalem, protože žádné takové doposud neproběhlo. Jelikož to byl náš téměř celoživotní přítel a jezdil k nám na tyto slavnosti se svou kovárnou, přijali jsem bez váhání, když nás Regina oslovila, že by to mohlo být právě u příležitosti našich slavností. Každý kdo ho znal a chtěl by se s ním šermířsky rozloučit, posedět s námi, pobavit se a popít, je vítán.

Cvikovské Ostrve 2023
Cvikovské Ostrve 2023

Vstup:

zdarma

Cvikov, Niessnerova vila

Reklama

Tipy na výlet