TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaPřidej se k nám...

Letošní vánoční výstavu v Českém muzeu stříbra opět doprovodí akce Advent na Hrádku. Akce se koná 10. prosince od 10:00 do 16:00 a návštěvníky zde čekají adventní trhy, dílny, koncert nebo třeba také vánoční kvíz.

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

Akce Advent na Hrádku v Kutné Hoře 2022 již proběhla a není aktuální.

Místo konání

Vánoční výstava TVOŘIVÉ VÁNOCE bude věnována starším i novějším tradicím. Budou zde představeny vánoční dekorace, výrobky místních výtvarníků, nadšenců a sběratelů.

Vánoční výstavu navíc doprovodí akce Advent na Hrádku. Pro tento den je připraven celodenní doprovodný program nejen pro rodiny s dětmi. Budou zde adventní dílny (zdobení perníčků, výroba ozdob z ovčího rouna, zvykoslovná dílna atd.) či tradiční adventní trh s vůní skořice a svařeného vína. Pro návštěvníky bude otevřena vánoční výstava Tvořivé Vánoce s vánočním kvízem a s fotokoutkem. Netradičně bude otevřen také I. prohlídkový okruh Město stříbra ve vánočním duchu. Počínaje Adventem na Hrádku budou moci návštěvníci hlasovat o nejkrásnější adventní věnec vyrobený žáky MŠ a ZŠ. Vánoční atmosféru doplní i adventní koncert.

Vstup:

symbolické vstupné 30 Kč dospělí / 20 Kč děti

Kutná Hora, Hrádek Kutná Hora

Kulturní události v okolí


Tipy na výlet