TuristickaMapa.cz - Výlety a nejkrásnější místa ČeskaPřidej se k nám...
Zámek Pardubice je nejen renesanční perlou města, ale také místem řady kulturních i sportovních akcí nebo festivalů věnovaných dobrému jídlu a pití. Pernštejnské hodování a Pardubický festival vína letos podruhé doplní Pardubický pivní festival. Ten se na pardubickém zámku uskuteční v sobotu 17. června 2023.
Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

Akce Pardubický festival piva již proběhla a není aktuální.

Češi jsou proslulí národ pivařů a v posledních letech také jako království malých pivovarů. Proto by na zámku festival spojený s pivem neměl chybět!

Na festivalu se představí řada regionální pivovarů především z Pardubic, Hradce Králové a z dalších obcí ve východních Čechách.

Dobré pivo je nutné zajíst chutným jídlem, o které se postarají prodejci s širokou nabídkou burgerů, sendvičů, grilovaného masa i vegetariánské kuchyně. Širokou paletu stánků doplní sladké pochutiny z medu, dále káva nebo limonády.

Zámecký areál s valy nabídne ideální odpočinkové prostředí pro pikniky, posezení na nádvoří a v parkánu – ať už na ochutnávku lokálních piv či jídla. Na festivalu zahrají pardubické kapely Endee a Monantes.

Vstupné: 50 Kč

Místo konání

Vstup:

50 Kč

Pardubice, Zámek Pardubice

Kulturní události v okolí


Tipy na výlet