Přidej se k nám...

Třetí ročník dětského letního festivalu Z pohádky do pohádky se uskuteční v sobotu 17. června v areálu letního koupaliště města Židlochovice.

Facebook Twitter Seznam

Termín konání akce

Akce Letní dětský festival - aneb z pohádky do pohádky již proběhla a není aktuální.

Plánované akce najdete zde

Reklama

Děti se můžou těšit na bohatý program plný zábavy, soutěží, dovádění a hlavně na 15 oblíbených pohádkových kamarádů, které je budou v průběhu celého odpoledne bavit.

Dorazí sněhulák Oláfek, Lev Alex, Chase a Marshall z Tlapkové patroly, král Jelimán, myška Minnie, žabák Crazy Frog a další kamarádi. Dále se děti můžou těšit skákací hrad, nafukovací lezeckou plechovku, trampolínu, malování na obličej, výrobníky sněhu, mini ZOO, dětské hřiště, pirátskou průlezkovou loď, pohádkový hrad, dráhu se čtyřkolkami a dokonce i na velkou pěnovou show.

Trampolína, skákací hrad a malování na obličej budou po celou dobu akce zcela zdarma.

Před zahájením hlavního programu budete moci navštívit s dětmi naše pohádkové stanoviště s postavičkami, které budou rozmístěné v areálu koupaliště... Ledové království, Madagascar a další.

K dispozici bude dostatek prostoru pro váš odpočinek na našich velkých travnatých plážích se slunečníky a pro malé děti i brouzdaliště … takže deky sebou.

Další akce na jižní Moravě

Vstup:

v předprodeji 120 Kč, na místě v den akce 150 Kč

Židlochovice, Koupaliště města Židlochovice

Reklama

Kulturní události v okolí


Tipy na výlet